Archiwa kategorii: Kajaki

Czwarte Gminne Regaty Kajakowe w Samołężu

Serdecznie zapraszamy na Czwarte Gminne Regaty Kajakowe. W tym roku po raz kolejny wyłonimy najlepszych kajakarzy Naszej Gminy. Zeszłoroczni zwycięzcy będą mieli szanse obronić tytuł, przyjaciele, którzy są z nami od czterech lat pokazać wyśmienitą formę, a nowi uczestnicy poczuć smak rywalizacji i zawalczyć o miejsca na podium.Uczestnicy będą rywalizować w pięciu kategoriach:

Czytaj dalej

Spływ kajakowy z Aleksandrem Dobą

aleksander_dobaCzłonkowie Stowarzyszenia i ich przyjaciele biorą udział w spotkaniu z Podróżnikiem Roku 2015 Aleksandrem Dobą, pierwszym człowiekiem, który samotnie przepłynął Atlantyk kajakiem. Wybrany Podróżnikiem Roku 2015 magazynu National Geographic.
Spotykamy się o godzinie 1400 przy kładce i wyruszamy do Stobnicy busem i stamtąd kajakami spływamy do Wronek.

Zdjęcia ze spływu

Regaty kajakowe w Samołężu

DSC_0422Kolejna udana impreza kajakowa! Chętnych do wyścigów kajakami nie zabrakło. W kategoriach „W przyjaźni siła” i „Razem bezpiecznie” wystartowało po 10 dwuosobowych osad, w kategorii „Tylko z Tobą” – 8 osad , w „Sołectwa na start” – 5 reprezentacji.  Czytaj dalej

Pierwsze gminne regaty kajakowe w Samołężu

DSCF9444Niepotrzebnie martwiliśmy się o chętnych do wzięcia udziału w pierwszej tego typu imprezie we Wronkach. Wszystkie przewidziane wyścigi odbyły się. Najliczniejsza okazała się grupa w  kategorii „Razem bezpieczniej”  – 13 par. Pozostałe kategorie: „Tylko z Tobą” – 7 par, ” W przyjaźni siła” –  10 par, „Pomogę Ci zwyciężyć” – 6 par.

Przejdź do galerii
Czytaj dalej