Archiwa kategorii: Zapowiedź

VI REGATY KAJAKOWE

Serdecznie zapraszamy na VI Regaty Kajakowe w Samołężu.

W tym roku już po raz kolejny wyłonimy najlepszych kajakarzy w okolicy, dlatego koniecznie zabierzcie ze sobą swoich bliskich i dajcie się ponieść doskonałej zabawie stając w szranki z innymi uczestnikami.

NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ! Czytaj dalej

Czwarte Gminne Regaty Kajakowe w Samołężu

Serdecznie zapraszamy na Czwarte Gminne Regaty Kajakowe. W tym roku po raz kolejny wyłonimy najlepszych kajakarzy Naszej Gminy. Zeszłoroczni zwycięzcy będą mieli szanse obronić tytuł, przyjaciele, którzy są z nami od czterech lat pokazać wyśmienitą formę, a nowi uczestnicy poczuć smak rywalizacji i zawalczyć o miejsca na podium.Uczestnicy będą rywalizować w pięciu kategoriach:

Czytaj dalej

Spływ kajakowy z Aleksandrem Dobą

aleksander_dobaCzłonkowie Stowarzyszenia i ich przyjaciele biorą udział w spotkaniu z Podróżnikiem Roku 2015 Aleksandrem Dobą, pierwszym człowiekiem, który samotnie przepłynął Atlantyk kajakiem. Wybrany Podróżnikiem Roku 2015 magazynu National Geographic.
Spotykamy się o godzinie 1400 przy kładce i wyruszamy do Stobnicy busem i stamtąd kajakami spływamy do Wronek.

Zdjęcia ze spływu

Piraci i czarownice

XXINa XXI bal żeglarski zapraszamy 25 kwietnia 2015 roku. Motyw przewodni to piraci/piratki i czarownice/czarownicy. Zamówione bilety można odbierać w nieprzekraczalnym terminie do 10 kwietnia.

Płatność w każdej chwili na konto z dopiskiem:   XXI Bal Żeglarski (ilość par)

Numer konta bankowego: 06 89610002 0000 0000 6666 0001